O společnosti

VOLTDRIVE patří celosvětově mezi přední výrobce a dodavatele aktivních a pasivních prvků pro budování sítí a elektromobilitu.

Společnost VOLTDRIVE byla založena v roce 2010 jako specializovaná firma na vývoj a výrobu nabíjecích stanic pro elektromobily a vytváření komplexních systémů a sítí v oblasti elektromobility.

Společnost VOLTDRIVE nabízí komplexní technologii a odborné know-how v oblasti dobíjecí infrastruktury v dynamicky se rozvíjejícím segmentu elektromobility. Společnost vyvíjí pasivní i aktivní prvky pro dobíjecí infrastrukturu a na základě těchto prvků kompletuje a dodává zákaznicky modifikované nabíjecí stanice. Produkty VOLTDRIVE splňují požadované bezpečnostní kritéria a přináší nejnovější trendy v technologiích i standardizaci.

Nabíjecí stanice VOLTDRIVE zahrnují celou škálu řešení od domovních stanic pro vnější i vnitřní montáž přes nabíjecí komplexy stojanů na velkokapacitních parkovištích až po samostatně stojící stojany na venkovních parkovištích s neomezeným přístupem.

V konceptu VOLTDRIVE se počítá s možností obsloužit všechny tyto výše popsané možnosti jak důmyslným a promyšleným designovým návrhem, tak variabilním vnitřním osazením. V požadovaném stojanu tak lze kombinovat počet a typ zásuvek, typ ovládání, registrace uživatele, platbu a celou řadu komunikací od lokálních po dálkové on-line připojení k centrále. Koncept prvoplánovitě počítá s úzkou spoluprací s energetickými společnostmi, a proto se snaží používat technologie a postupy, které jsou energetickým společnostem blízké a známé.