Hlavní menu

  Novinky

  Výrobce českých nabíjecích stanic je připraven na boom elektromobility

  2018-11-14 06:00:00

  Výrobce českých nabíjecích stanic je připraven na boom elektromobility

  Značka VOLTDRIVE chce posílit svou přední pozici na českém trhu. Na veletrhu E-SALON nyní představí své nejnovější nabíjecí stanice.


  Hlavní překážkou rozvoje elektromobility v České republice je nedostatek nabíjecích stanic. Přední český výrobce nabíjecích stanic VOLTDRIVE je však připraven na přicházející vlnu v budování chybějící infrastruktury. České nabíjecí stanice VOLTDRIVE zahrnují celou škálu řešení od domovních stanic pro vnější i vnitřní montáž přes nabíjecí komplexy stojanů na velkokapacitních parkovištích až po nabíjecí stojany veřejně přístupné infrastruktury. Za téměř deset let vývoje a výroby stanic prošly produkty VOLTDRIVE řadou inovací, úpravou designu a nabízí dnes řadu funkcí jako je například bezhotovostní platba či vystavení účtu.

  Své nejnovější nabíjecí stanice společnost VOLTDRIVE představí na veletrhu E-SALON | VELETRH ČISTÉ MOBILITY ve dnech 15. – 18. 11. 2018 na PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Návštěvníci se rovněž budou moci seznámit se systémy veřejné nabíjecí infrastruktury nebo inteligentní regulací systému nabíjení u domácích nabíjecích stanic.

  TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ